Zek'Voz Uldir Treti boss

Zek’voz


Taktika
Video

Zek’voz je jeden z najdlhších bojov v Uldire. Tento boss je založený na zabíjaní príšer, ktoré privoláva. Má iba dve fázy a celý boj trvá asi sedem až osem minút. Počas celého trvania boja budete opakovane strácať životy kvôli Titan Spark.

Taktika

1. fáza

Trvá od 100% životov do 40% životov.

V tejto fáze je veľa spellov, ktoré boss používa.

1. spell je:

Surging Darknesstento spell je vykúzlený vždy, keď má boss 100% energie. Princíp spočíva v tom, že Zek’voz urobí štyri kruhy, každé z nich má inú veľkosť. Kruhy idú za sebou s odstupom troch až štyroch sekúnd. Tomuto spellu je nutné sa vyhnúť tak, že vbehnete do voľného miesta vždy, keď vykúzli jeden kruh. Toto zopakujete potom ešte trikrát.

Ďalší sa volá:

Eye Beam – tento spell boss vyčaruje vždy na náhodných troch hráčov. Títo hráči potom majú 0,5 sekundy na to, aby odbehli od ostatných. Po uplynutí 0,5 sekundy lúč vystrelí a trafí všetkých hráčov, ktorí sú od týchto troch vzdialení menej ako päť yardov.

Posledný spell:

Roiling Deceit – tento spell dá Zek’voz taktiež na troch náhodných hráčov. Hráči postihnutí týmto spellom strácajú životy počas nasledujúcich 12 sekúnd. Po 12 sekundách každý z nich spraví pod sebou tmavomodrý mráčik, do ktorého nemôže nikto vstúpiť.

V tejto fáze sú ďalej aj príšery, ktoré musíte zabíjať. Zjavujú sa na začiatku boja po jednej minúte a potom každé dve minúty, až kým boss nemá len 40% životov. Sú dva typy:

  1. typ je:

Silithid Warrior – tieto príšery nemusíte zabiť okamžite, ale čím dlhšie vás budú biť, tým to budete mať ťažšie, pretože používajú Jagged Mandible. Tento spell vás spomaľuje a takisto spôsobuje stratu vašich životov.

2. typ je:

Nerubian Voidweaver – tieto príšery musíte naopak zabiť čo najrýchlejšie. Ak ich nezabijete dostatočne rýchlo, tak vás začnú pomaly zabíjať. Pretože čarujú  Void Bolt a zvyšujú si poškodenie, ktoré do vás dávajú ( Void Calling).

2. fáza

Táto fáza obsahuje všetko, čo má prvá mínus príšery. Taktiež sa v nej objaví guľa zvaná Orb of Corruption.

Orb of Corruption – tento orb začne pomaly padať do stredu miestnosti. Jeden z vopred určených hráčov ho musí chytiť a odhodiť ďalej v miestnosti. Keď tento orb chytíte, tak spôsobujete o 100% zvýšené poškodenie počas nasledujúcich 20 sekúnd ( Corruptor’s Pact ). Po 20 sekundách sa zmeníte vďaka Will of the Corruptor a stanete sa agresívnym voči vašim spoluhráčom, ktorí vás musia okamžite zabiť.
Počas tejto fázy je dobré použiť Bloodlust / Heroism / Time Warp / Core Hound, ale až keď guľu dostane v poradí druhý hráč.

Takže:

Utekať do bezpečia, keď je Surging Darkness.

Utekať od ostatných, keď máte  Eye Beam a Roiling Deceit.

Video

%d blogerom sa páči toto: