Vectis Uldir tretí boss

Vectis


Taktika
Video

Vectis nie je náročný na taktiku, ale keď pokazíte jednu vec, tak to môže stáť život všetkých hráčov. Tento boss má len jednu fázu a jednu medzifázu.

Taktika

1. fáza

Trvá 1 minútu a 30 sekúnd.

Na začiatku je dobré použiť : Bloodlust / Heroism / Time Warp / Core Hound.

Najdôležitejší spell, ktorý tento boss má, je:

Omega Vector – po uplynutí jeho trvania tento spell preskočí na hráča, ktorý stojí najbližšie k hráčovi, ktorý ho mal predtým. Pointou je prenášať ho vždy na niekoho, kto ho ešte nemal. Najľahší spôsob je rozdeliť sa do troch až štyroch skupín a posúvať si ho medzi skupinami.
Tento spôsobuje Lingering Infection a je dôležité, aby bol rovnomerne rozdelený medzi celým poľom hráčov, pretože ho budete mať na sebe až do konca.

Ďalší dôležitý spell je:

Gestate – tento spell dá boss na jedného hráča, pri ktorom sa po uplynutí dvoch sekúnd zjaví príšera. Tú (Plague Amalgam) je potrebné zabiť skôr, ako vyčaruje Immunosuppression, spell, ktorý znižuje účinok liečby všetkých hráčov.

Medzifáza

Trvá 45 sekúnd.

Počas tejto medzifázy sa boss nedá zabiť.

Na začiatku sa Vectis zmení na červenú kaluž ( Liquefy), pretečie na náhodnú stranu miestnosti a tam zostane. Sú tu len dva spelly, na ktoré si musíte dávať pozor.

Prvým je:

Blood Geyser – tento spell boss rozhádže na všetky strany. Je veľmi dôležité vyhnúť sa mu, pretože vám to zvýši počet Lingering Infection, čo nie je dobré.

Druhý spell je:

Plague Bomb – Vectis zo seba vystrelí bomby, vedľa ktorých sa musia hráči postaviť. Ak pri nich nikto nebude stáť, tak sa z nich vytvorí príšera (Plague Amalgam). Bomby, na ktorých nikto nestojí, spoznáte jednoducho – vychádza z nich červený lúč.

To je všetko, čo tento boss robí.

Tieto fázy zopakuje boss ešte raz a potom by ste ho už mali zabiť.

Video

%d blogerom sa páči toto: